Zjedz na JurzeGastronomia

Przyjaciele Tratoria - Olsztyn

Przyjaciele Tratoria - Olsztyn

Przyjaciele Trattoria przy ulicy Kuhna 29 to najprawdziwsza włoska restauracja na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.  Tradycyjne receptury, świeże składniki to Nasz klucz do sukcesu. Zapraszamy do posmakowania Italii w Polsce!

Zacisze - Olsztyn

Zacisze - Olsztyn

W Zaciszu Szef kuchni zadba o to aby każde podniebienie było zadowolone, zarówno to, które wie czego potrzebuje i to które poszukuje zaskoczenia niepowtarzalnym doznaniem kulinarnym polskiej tradycyjnej kuchni. Zasmakujecie Państwo dań których inspiracją były dania z kuchni naszych babć .

Sokole Ranczo - Biskupice

Sokole Ranczo - Biskupice

Zapraszamy do miejsca Sokole Ranczo, które stworzyliśmy z myślą o naszych gościach. Każdy kto tu przyjedzie będzie mógł nie tylko odpocząć, ale także poznać piękno jurajskiej przyrody, spędzić czas w towarzystwie ludzi i zwierząt. Niezwykła energia tego pięknego miejsca u podnóża Sokolich Gór, obecność koni, owiec, kóz i innych zwierząt powodują, że chce się tu być i wracać. Gospodarstwo przyjazne jest środowisku i dobrym ludziom, dąży do samowystarczalności. Nieskażone środowisko, bogata flora i fauna gwarantują bardzo dobre warunki dla spokojnego i zdrowego wypoczynku.

Zajazd u Hermanów - Olsztyn

Zajazd u Hermanów - Olsztyn

W samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, Zajazd u Hermanów w Olsztynie kusi swoją tradycyjną, staropolską gościnnością. Ten urokliwy zakątek, zlokalizowany w malowniczej scenerii z widokiem na XIV-wieczny zamek, oferuje nie tylko wyśmienite obiady domowe, ale także profesjonalnie przygotowane przyjęcia okolicznościowe. Idealne miejsce na rodzinne obiady, romantyczne kolacje czy eleganckie wesela, Zajazd u Hermanów zdobył uznanie jako jedna z najlepszych restauracji w Olsztynie. Z troską o detale, przytulną atmosferę i przepyszną kuchnię, każdy posiłek zamienia się tu w niezapomniane doświadczenie kulinarno - kulturowe.

Restauracja Spichlerz - Olsztyn

Restauracja Spichlerz - Olsztyn

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty przeznaczonej dla grup turystycznych. Proponujemy gościnę w zabytkowym Spichlerzu położonym na błoniach XIV wiecznego Zamku Olsztyńskiego jednego z zamków na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę w przytulnych wnętrzach naszej restauracji. Dysponujemy dużym parkingiem przy drodze krajowej DK-46. Restauracja znajduje się 10km od zajazdu z drogi DK-1 Warszawa - Katowice. W sąsiedztwie naszego obiektu znajduje się park, w którym można obejrzeć „balansujące” rzeźby znanego polskiego artysty Jerzego Kędziory.

Nasi partnerzy