Polityka prywatności

Częstochowska Organizacja Turystyczna - operator strony www.czot.pl - nie przetwarza, nie udostępnia ani nie wykorzystuje w celach marketingowych danych przekazywanych przez użytkowników strony. Mając na uwadze prawo do ochrony prywatności każdego z naszych odbiorców ogranicza wykorzystanie i zbieranie informacji o słuchaczach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym odbiorcom/słuchaczom usług na najwyższym poziomie.

Podczas korzystania ze strony wszyscy użytkownicy pozostają anonimowi, a wypełnione formularze kontaktowe trafiają tylko i wyłącznie skrzynki pocztowej CzOT. 

Na podstawie uzyskanych informacji sporządzane są zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, nie ujawniane osobom trzecim. Obejmują one informacje o oglądalności serwisu. Wykorzystujemy adresy IP użytkowników w diagnozowaniu problemów związanych z pracą naszego serwera, analizą naruszeń bezpieczeństwa oraz w zarządzaniu naszą stroną WWW. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących polityki prywatności, prosimy o kontakt z administratorem serwisu, pisząc na adresy poczty e-mail: czot@czot.pl

Materiały użyte w serwisie są własnością Częstochowskiej Organizacji Turystycznej, bądź pochodzą z darmowych serwisów. Zabrania się kopiowania, rozpowszechniania, reprodukowania, publikowania, i/lub modyfikowania materiałów audio, foto, wideo oraz poligrafii bez zgody CzOT.

Nasi partnerzy