Działalność » Targi turystyczne » Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu

Od 23 do 25 lutego 2018 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Od 10 lat to wydarzenie cieszy się niesłabnącą popularnością wśród turystów profesjonalnych, turystów indywidualnych jak i rodzin z dziećmi.
Wystawcy prezentowali regiony z całej Polski jak i za granicy: Włoch, Ukrainy, Niemiec, Czech, Gruzji, Sri Lanki, Słowacji, Holandii czy Łotwy.
Nowe stoisko Częstochowy obsługiwane przez Częstochowską Organizację Turystyczną oraz Urząd Miasta Częstochowy cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nowe logo naszego miasta "Często chowa" okazało się wyjątkowo trafioną przynętą na zainteresowanie gości naszym stoiskiem. Oprócz pytań o bazę noclegową i gastronomiczną nie zabrakło pytań o to co warto w Częstochowie i regionie zwiedzić . Nasze materiały: mapa i przewodnik po Częstochowie, foldery i ulotki Muzeum Częstochowskiego, Parku Miniatur Saktalnych oraz mapy i przewodniki po Jurze Krakowsko Częstochowskiej oraz okolicznych gminach zniakały z lady w oka mgnieniu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również drobne upominki i pocztówki.
Bardzo ciekawie prezentował się również program Targów: nie zabrakło pokazów, wywiadów i konkursów z nagrodami oraz konferencji i warsztatów marketingowych. Dużą popularnością cieszyły się również spotkania z fotografami i podróżnikami.
Targi były doskonałą okazją do spotkań i rozmów z wystawcami na temat rozwoju turystyki i jej skutecznej promocji. Patronat honorowy nad Międzynarodowymi Targami Turystycznymi Wrocław 2018 objęli między innymi: Minister Sportu i Turystyki, Polska Organizacja Turystyczna oraz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Zdjęcia: Daniel Zalejski UMCz


Wkrótce...

Warto zobaczyć

Wydawnictwa

przewodniki, wydawnictwa, mapy

Przydatne linki

To może się przydać!

Aplikacja mobilna