Aktualności » XVI Targi Bożonarodzeniowe "Gwiazdkowa Aleja 2023" 15 -17 grudnia br. w Częstochowie.

XVI Targi Bożonarodzeniowe "Gwiazdkowa Aleja 2023" 15 -17 grudnia br. w Częstochowie.

XVI Targi Bożonarodzeniowe

XVI TARGI BOŻONARODZENIOWE " GWIAZDKOWA ALEJA" CZĘSTOCHOWA 2023

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do udziału w XVI TARGACH BOŻONARODZENIOWYCH "ALEJA DOBREGO SMAKU", które odbędą się 15.12-17.12.2023  w  III Aleja Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie


Z ogromną radością pragniemy Was zaprosić na nasz coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w dniach 15 - 17 grudnia br. To magiczne wydarzenie rozpocznie się w piątek o godzinie 10:00 i potrwa aż do wieczornych godzin w niedzielę, zapewniając Wam mnóstwo rozrywki, pysznego jedzenia i niezapomnianych wspomnień.

Od samego wejścia wyczujecie atmosferę świąt, gdyż cała przestrzeń zostanie pięknie udekorowana, a powiewające światełka oraz choinki sprawią, że przeniesiecie się w magiczny świat zimowego czarodzieja. Na naszym jarmarku znajdziecie liczne stoiska oferujące ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, piękne prezenty, pyszności związane z Bożym Narodzeniem oraz wiele innych unikalnych przedmiotów. Będziecie mieć także możliwość spożywania tradycyjnego piernika, grzanego wina, aromatycznej kawy oraz niezliczonej ilości innych pyszności.

Nie może Was opuścić energia świąt, dlatego przygotowaliśmy również specjalne atrakcje dla najmłodszych gości. Dzieci będą miały okazję spotkać samego Świętego Mikołaja, a także weźmiecie udział w warsztatach, gdzie będą mogły stworzyć swoje własne ozdoby świąteczne.

To także niezapomniana okazja, by posłuchać pięknych kolęd w wykonaniu lokalnych zespołów, którzy wystąpią na specjalnie przygotowanej scenie.

Prosimy Was o zgłaszanie swoich chęci uczestnictwa w naszym jarmarku. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym biurem.

Dokumenty do pobrania:

Umowa uczestnictwa

Regulamin Targów

Klauzula informacyjna

Zachęcamy do udziału!


Wkrótce...

Warto zobaczyć

Wydawnictwa

przewodniki, wydawnictwa, mapy

Przydatne linki

To może się przydać!

Aplikacja mobilna